Twoje zdjęcie na pierwszej stronie!

Share

Wraz z grudniowym wydaniem Gazety Międzyszkolnej pojawiła się zupełna nowość – Wasze zdjęcia na okładce!

W grudniowym wydaniu po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na umieszczenie na okładce zdjęcia przesłanego przez Was. Chcielibyśmy, aby na okładce każdego numeru było Wasze zdjęcie – od teraz każdy z Was ma szansę na to, aby zobaczyć swoje zdjęcie na okładce Gazety Międzyszkolnej! Wystarczy wysłać je na adres redakcja@gazetamiedzyszkolna.pl z dopiskiem „Zdjęcie na okładkę”.

Autorką zdjęcia z okładki grudniowej jest Zuzanna Czekaj z IX LO w Szczecinie, a modelką Dominika Gródecka z IX LO w Szczecinie.

Od autorki: Kierując się mottem „make art not war” nie nazywam swoich prac fotografiami, a siebie fotografem.

Robię to co robię z czystej pasji, która pojawiła się u mnie jakieś 2 lata temu, gdy znalazłam starego Zenita na giełdzie. Miłość do dźwięku przewijanej kliszy pielęgnuję do dzisiaj biegając wszędzie ze swoją Prakticą w celu znalezienia jak najlepszych ujęć.

Uwielbiam prace Zuzanny Krajewskiej i Michała Buddabara, który wciąż fotografuje wyłącznie za pomocą analogów i przy świetle zastanym, co idealnie wpasowuje się w moje poczucie estetyki.

Moja ulubiona tematyka zdjęć to portret, w którym cały czas staram się rozwijać, co można zaobserwować na mojej stronie na Facebooku: Zuzanna Czekaj, lub Instagramie: @zet_jot

[ad name=”HTML”]

Zobacz także: Przez swoje zdjęcia pragnę przekazać piękno człowieka
fot. Karolina Hanulak, model: Wiktor Red

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *