Dieta pudełkowa skutecznym sposobem na zdrowe odżywianie

Share

Catering dietetyczny to świetne rozwiązanie szczególnie dla osób zabieganych. To innowacyjna dieta pudełkowa posiadająca całe rzesze zwolenników. Korzystają z niej sportowcy, osoby aktywne fizycznie oraz pragnące zgubić zbędne kilogramy bądź chcące zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowe. Brak wolnego czasu oraz życie w biegu sprawiają, że nie mają oni możliwości samodzielnego przygotowywania posiłków. Jako rozwiązanie tego problemu pojawiła się idea promującą jedzenie pudełkowe z dostawą. Stworzono ją z myślą o osobach niemających na nic czasu oraz tych, które nie posiadają odpowiedniej wiedzy w temacie zdrowego żywienia. Dobra dieta pudełkowa to taka, która posiada menu specjalnie dopasowane do indywidualnych podrzeń konsumenta. Ponadto musi mieć zróżnicowane i oczywiście smaczne dania. To klucz do sukcesu zdobycia jak największej ilości zadowolonych klientów.

Czym tak konkretniej jest dieta pudełkowa z dostawą?

To catering pudełkowy dowożony każdego ranka pod drzwi zamawiającego. Dieta pudełkowa określa także jadłospis ułożony przez dietetyka tak, by dania można było przygotować samodzielnie i zabrać je w pudełkach do pracy czy na uczelnię. Jednakże korzystanie z gotowego cateringu dietetycznego z dostawą jest dużo bardziej wygodniejsze. Nieważna, jaką formę tego żywienia wybierze klient, w obu opcjach, nadrzędnym celem jest spożycie każdego dnia takiej samej, indywidualnie dobranej do potrzeb, liczby kalorii. Jedzenie pudełkowe to zazwyczaj zestaw 5 posiłków na dzień, które należy jeść regularnie, co ok. 3 godziny. Istnieje możliwość dostawy dań przez 7 dni w tygodniu, jak i od poniedziałku do piątku z wyłączeniem weekendów. Główny cel diety pudełkowej to oszczędność czasu, rozbudowanie masy mięśniowej oraz utrata zbędnych kilogramów

Kto może zamówić catering pudełkowy?

Dla kogo jest dieta pudełkowa? Tak naprawdę dla wszystkich, a w szczególności dla osób, które chcą schudnąć, ale same nie są w stanie przygotować odpowiedniego menu. A także dla tych, którzy zwyczajnie nie mają czasu bądź chęci na samodzielne przyrządzanie posiłków.

Czy catering pudełkowy naprawdę działa?

Oczywiście, pod warunkiem, że klient przestrzega wybranej z cateringu diety. Jeśli zjada tylko posiłki przygotowane przez firmę cateringową i nie podjada między nimi może być pewien sukcesu. Najlepszy catering dietetyczny Kielce zapewnia nie tylko indywidualną dietę, ale i odpowiednią jej kaloryczność, która pozwala skutecznie schudnąć.

Jakie są zalety diety pudełkowej?

Dobry catering dietetyczny cechuje:

  • możliwość dobrania diety do indywidualnych potrzeb i smaków;
  • ogromna wygoda;
  • oszczędność czasu, który normalnie klient musiałby poświęcić na zakupy, gotowanie, a później zmywanie naczyń po posiłkach;
  • szansa na poznanie nowych produktów, potraw, smaków;
  • współpraca z dietetykiem, który zadba o to, aby dieta była dobrze zbilansowana i dopasowana do indywidualnych potrzeb organizmu;
  • wyrobienie w konsumencie zdrowego nawyku spożywania 5 posiłków dziennie – co 3 godziny.

Dotychczasowi klienci bardzo chwalą sobie korzystanie z cateringu pudełkowego. Nie wyobrażają sobie, że mieliby z niego zrezygnować. Bo kto raz spróbuje jedzenia dietetycznego z dostawą – nie potrafi się z nim później rozstać.

Zainteresowany? Wejdź na https://www.fitapetit.com.pl/

 

Share

One thought on “Dieta pudełkowa skutecznym sposobem na zdrowe odżywianie

  1. Dieta pudełkowa to najlepszy sposób na zdrowe odżywianie, zrzucenie nadwagi i oszczedność czasu oraz pieniędzy! My z mężem zamawiamy catering Torba Smaku. Ja mam dietę odchudzającą a mąż keto. Dania są smaczne, różnorodne i zawsze dostarczane na czas. Super sprawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *