„Przez swoje zdjęcia pragnę przekazać piękno człowieka”

Share

Karolina Hanulak

„Nazywam się Karolina Hanulak. Od urodzenia mieszkam niedaleko Szczecina, w kilkunastotysięcznych Pyrzycach. W tej chwili mam 18 lat i chodzę do drugiej klasy liceum, natomiast swoją przygodę z fotografią zaczęłam trzy lata temu. Od tego czasu wiele zmieniło się w mojej artystycznej wrażliwości a po wielu próbach i godzinach z obiektywem w ręku poczułam, że brak koloru, nieprzewidywalna forma oraz emocje to jest to, co cenię w fotografii.” Tak pisze o sobie Karolina Hanulak z LO w Pyrzycach.

W swoich zdjęciach Karolina ukazuje przez pryzmat emocji portrety młodych ludzi. Są to ekspresyjne i niejednokrotnie bardzo odważne ujęcia. Jak sama twierdzi, pragnie poprzez te fotografie przekazać naturalne i niesztampowe piękno człowieka. Prezentujemy zdjęcia Karoliny, a wśród nich zdjęcie bliźniaczek z jej ulubionej sesji: „Moją ulubioną sesją, jest ta z bliźniaczkami które na pierwszy rzut oka są zupełnie inne. Możliwość poznania ich osobiście sprawiła, że mogłam dostrzec ich wzajemne dopełnia- nie się. Chciałam ukazać w tej sesji ich siostrzaną bliskość.”

[ad name=”HTML”]
reklama

Karolina ma wiele planów związanych z fotografią i cały czas rozwija się w tym kierunku. Jej zdjęcia już teraz prowokują do dyskusji i wzbudzają kontrowersje. Zobaczymy jak dalej potoczą się losy Karoliny – trzymamy kciuki! Więcej zdjęć znajdziecie w portfolio autorki.

Zobacz także: Poetki ze Stargadu
poezja

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *