Koniec matur!

Share

W poniedziałek, 23.05.16 odbyły się ostatnie egzaminy pisemne. Do dzisiaj (27.05.16) powinny zakończyć się egzaminy ustne. Zaczynają się prawdopodobnie najdłuższe wakacje w życiu maturzystów. Rok akademicki zaczyna się bowiem dopiero w październiku!

Jak wykorzystać ten czas, aby nie nazwać go potem straconym? Wiele osób podejmuje w tym okresie prace sezonowe w kraju lub za granicą, jeszcze inni spełniają swoje podróżnicze marzenia. Większość jednak chce po prostu odpocząć i nacieszyć się życiem.

W najbliższym numerze Gazety Międzyszkolnej będziecie mogli przeczytać m.in. o tym, jak dogonić czas (i czy warto go gonić) oraz kilka porad na temat podróżowania i pracy w wakacje. Nie dajcie się oszukać i nie wpakujcie się w żadne tarapaty! Ta rada dotyczy zarówno tegorocznych absolwentów jak i wszystkich, którzy właśnie planują wakacje.

[ad name=”HTML”]

Maturzystom, którzy z niecierpliwością czekają na wyniki, przypominamy, że te ogłoszone zostaną już 5 lipca. Jeśli komuś powinie się noga, egzaminy poprawkowe odbędą się w drugiej połowie sierpnia.

Zobacz również arkusze i odpowiedzi z matur 2016
Two Teenage Girls Celebrating Successful Exam Results

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *