Trwają nabory na nowy rok akademicki 2016/2017

Share

Trwają nabory na nowy rok akademicki 2016/2017. Jest to najlepszy czas na podjęcie decyzji i przystąpienie do procesu rekrutacyjnego, gdyż uczelnie w tym miesiącu proponują różne promocje dla swoich przyszłych studentów.

Godną uwagi propozycją jest oferta edukacyjna Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum. Jest to kameralna uczelnia, która kształci na poziomie studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz podyplomowych. Co roku wypuszcza na rynek pracy absolwentów solidnie przygotowanych do podjęcia zatrudnienia. Szkoła ta mieści się w trzech miastach – Szczecinie, Stargardzie oraz Sulęcinie.

MATURZYSTO – Jeżeli stoisz przed ważną decyzją dotyczącą poszerzenia wiedzy i kompetencji  – zachęcamy do sprawdzenia dlaczego warto studiować w Collegium Balticum.

Tylko ta uczelnia w naszym regionie daje kandydatowi możliwość decyzji z jakich zniżek chciałby skorzystać. To nietypowy i zarazem bardzo elastyczny stosunek do promocji. Takie indywidualne podejście do studenta nie jest nowością w tej uczelni. Od początku powstania SSW CB jedną z dewiz jest kameralna, rodzinna atmosfera oraz nieustanne dostosowywanie oferty i warunków studiowania do potrzeb studentów. W Szczecinie zajęcia dydaktyczne będą odbywały się w dogodnej lokalizacji, przy ulicy 3 Maja (centrum miasta – blisko ciągi komunikacyjne). Studenci będą mogli korzystać z bazy noclegowej, restauracji z pysznym, domowym jedzeniem. Duże przestrzenie oraz winda zapewnią wszystkim studentom wygodne warunki studiowania. Od nowego roku akademickiego studenci SSW Collegium Balticum będą mogli także skorzystać z resortowego programu „Maluch na uczelni”, który umożliwi rodzicom dzieci do lat 3 skorzystanie na preferencyjnych warunkach z oferty żłobka zaproponowanej przez  SSW Collegium Balticum. Daje to szanse na pogodzenie życia zawodowego i naukowego z życiem rodzinnym.

Opłaty za czesne są bardzo konkurencyjne, opłaty miesięczne są stałe.

„Można dokonać zapisu on-line dzięki naszemu formularzowi kontaktowemu – oddzwaniamy w ciągu 24 godzin!” – Biuro rekrutacji zaprasza wszystkich zainteresowanych do kontaktu, w celu umówienia spotkania.

Informacje rekrutacyjne na stronie www.cb.szczecin.pl w zakładce Dla kandydata.

artykuł sponsorowany

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *