Laser Tag – rozrywka i sport dla każdego

Share

Trwają upragnione wakacje. Dwa, a dla niektórych trzy miesiące wyczekiwanego słodkiego lenistwa, wyłączonego budzika i mnóstwa możliwości. Jak aktywnie i niebanalnie spędzić czas?

_MG_0077

Koncepcji jest wiele. Od niekończących się spacerów po plaży, przez leśne wycieczki rowerowe, kajaki czy inne wodne wariacje. My wychodzimy naprzeciw i gwarantujemy, że lato w mieście nie musi być nudne, tym bardziej jeśli pada deszcz.

Istnieje wiele możliwości rozgrywki, a każda z nich jest niesamowicie porywająca i zaskakuje bezsprzecznie wszystkich. Laser Tag nazywany jest powszechnie nieinwazyjną odmianą paintballa. Emocje spotęgowane są nie tylko przez efekty optyczne. Całości dopełniają odpowiednia muzyka, ledy, lampy UV i wiele innych elementów.

_MG_0094Laser tag to świetna zabawa dla każdego, niezależnie od wieku. Dlatego często na arenach służących do laserowych rozgrywek odbywają się imprezy urodzinowe, zajęcia w ramach półkolonii, a także spotkania towarzyskie. W takiej sytuacji warto jednak wybrać sprawdzonych organizatorów. Są oni w stanie zapewnić niezbędny sprzęt, miejsce i przede wszystkim atrakcje, które dla młodzieży są punktem najważniejszym.

Głównym argumentem przemawiającym za wyborem laser tag jest jego bezpieczeństwo. Rozgrywka nie przysporzy nam żadnego bólu. Zabawa odbywa się bez udziału jakiejkolwiek amunicji. Tym właśnie różni się od paintballa. Co ważniejsze, dzięki temu zabawa nadaje się dla każdego, niezależnie od płci, wieku czy nawet zainteresowań. Kilka minut gry i każdy odnajdzie się w świecie laserów.

_MG_0122Laser Tag perfekcyjnie scala zespół w ramach szkolnej integracji, jak również świetnie wpływa na relacje przyjacielskie, rodzinne i społeczne. Areny są zaprojektowane w taki sposób, aby utrudnić zadania uczestnikom i tym samym wywołać duże dawki emocji. Wyniki są rejestrowane na bieżąco, grafiki na ścianach wprowadzają w absolutny zachwyt – wizualnie laser tag nie ma sobie równych.

_MG_0154Czym w ogóle jest laser tag?

To zespołowy lub indywidualny sport, podobny do paintballa. Gracze zdobywają punkty poprzez trafienie innego gracza urządzeniem z opcją podczerwieni LED. Namierza ona specjalny nadajnik umieszczony w kasku, który dostaje każdy z graczy. Gra jest bezbolesna, ponieważ w użyciu nie ma żadnego ekwiwalentu pocisku, całość przeprowadzana jest na bezpiecznej elektronice nieodczuwalnej dla graczy.

Dragon Laser Tag

_MG_0115Największy laser tag w mieście znajduje się w samym centrum. Usytuowany jest przy ulicy Jana i Jędrzeja Śniadeckich 3a (ulica prostopadła do 3. maja, naprzeciw Hotelu Novotel). Teren Dragon Laser Taga jest wręcz ogromny. Dwie sale, VIP room, szatnia i hol to przestrzeń 700 metrów kwadratowych!

Najważniejszą informacja dla chętnych jest fakt, że do wyboru są dwie areny – w stylu miejskim i wojskowym. Na każdej gra się nieco inaczej i każda zbudowana została kładąc nacisk na trochę inne aspekty.

latarnieZnakiem firmowym areny miejskiej są podesty i tunele. Wymagają one kondycji na przyzwoitym poziomie, oraz dobrej sprawności fizycznej. To bardzo urozmaicona arena, której ułożenia – uwierzcie na słowo – nie będziecie w stanie przyswoić sobie podczas jednej czy dwóch gier! Tu jak ryby w wodzie powinni poczuć się nałogowi gracze komputerowi.

Arena militarna to przede wszystkim korytarze. Tu liczy się refleks i spryt. Brakuje podestów, ale pominięcie ich podczas budowy było celowe. Przeznaczona jest ona dla dzieci, dbając o ich bezpieczeństwo. Nie myślcie sobie jednak, że to nie jest miejsce dla troszkę starszych dzieci. Wręcz przeciwnie! Spora część klientów, którzy zdążyli już odwiedzić Dragon Laser Tag, wypowiada się o niej pochlebnie zaznaczając, że przy klimatycznej muzyce – nie widząc reszty uczestników – ciśnienie mocno idzie w górę, a serce niemal rozrywa klatkę piersiową!

IMG_5470Obiekty na arenach zostały pomalowane przez najbardziej znanych szczecińskich artystów graffiti. Największe jednak wrażenie robią grafiki umieszczone na klatce schodowej oraz w holu.

IMG_5410
Opcje rozgrywki

Istnieje wiele możliwości rozgrywki. Trudno wręcz wyliczyć wszystkie. Uczestnicy mogą zagrać death match, lub w bardziej paintballowym stylu – o przejęcie flagi. Istnieją dwa typy broni – snajperska oraz karabin. Każdą z nich można jednak modyfikować w dowolny sposób – od ilości nabojów, przez przerwę czasową między kolejnymi wystrzałami, po zasięg wiązki. Każdy uczestnik może również wcielić się w _MG_0091jedną z ról – komandora, snajpera, żołnierza lub medyka. Broń posiada również opcję granatu, który jednocześnie trafia kilka osób, jeśli stoją oni w niedalekiej od siebie odległości.

Koniecznie sprawdźcie to miejsce!

Dragon Laser Tag
ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 3a w Szczecinie
Rezerwacje telefoniczne pod numerem 518 800 518
www.dragon-laser.pl

DLT - baner-maly

artykuł sponsorowany

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *