Dzieje się w liceach – Kotłownia i Zgryfiada

Share

Licealiści, pod opieką swoich nauczycieli, potrafią zorganizować naprawdę ciekawe wydarzenia. Mimo gorącego okresu maturalnego, młodzi artyści mają wiele okazji do tego, aby się pokazać i wypróbować swoje siły.

Kotłownia 2016

Już 30 i 31 maja w IX LO w Szczecinie odbędzie się VIII Przegląd Małych Form Teatralnych „KOTŁOWNIA 2016”. Do udziału w przeglądzie zaproszone zostały zespoły i grupy teatralne z gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz innych placówek. Jak piszą organizatorzy: „Kotłownia to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności scenicznych i pasji teatralnych. To możliwość spotkania z innymi ludźmi, którzy kochają teatr. To szansa przejrzenia się w oczach widzów – z wzajemnością.”

Więcej szczegółów TUTAJ.

[ad name=”HTML”]

Zgryfiada

Kilka dni później, 10 czerwca 2016, w Gryfinie odbędą się Wielkie Igrzyska Talentów Zgryfiada 2016. Jest to cykliczny przegląd młodych talentów, organizowany przez koło teatralne Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gryfinie. Ciągle trwa nabór osób chętnych do wzięcia udziału w konkursie, w którym do zdobycia jest „wielka nagroda Burmistrza M i G Gryfina”.

Więcej szczegółów na profilu Grupy Teatralnej Zgryfiada.

Zobacz też rozkład koncertów do końca maja.
koncerty gitara

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *